Privatumo deklaracija

Mums labai svarbus www.fitness101.nl lankytojų privatumas. Taip pat suprantame, kad jums svarbus asmens duomenų konfidencialumas. Toliau aprašome, kokio tipo informaciją renkame ir kam šią informaciją naudojame.

Žurnalo failai

Kaip ir dauguma svetainių, duomenis renkame žurnalo failuose. Tai apima jūsų IP adresą, naršyklės duomenis (pvz., „Firefox“ arba „Internet Explorer“), interneto tiekėją, naršyklę, apsilankymo laiką ir puslapius, kuriuose lankėtės.

Slapukai ir žiniatinklio signalai

Kartais naudojame slapukus ir žiniatinklio signalus, kad saugotume informaciją, pvz., jūsų asmenines nuostatas. Pavyzdžiui, jums nereikia įvesti savo vardo ir el. pašto adreso kiekvieną kartą, kai paliekate komentarą. Kitas pavyzdys yra informacija, kuri saugoma slapuke, jei turite prisijungimo prie šios svetainės teises.

Mes rodome trečiųjų šalių reklamas mūsų svetainėje www.fitness101.nl (pavyzdžiui, iš Google Adsense). Kai kurie iš šių reklamuotojų reklamuodami mūsų svetainėje naudoja tokias technologijas kaip slapukai ir žiniatinklio švyturiai.

Todėl šiose svetainėse taip pat renkama informacija, pvz., jūsų IP adresas, interneto tiekėjas, naršyklė ir kartais tai, ar esate įdiegę „flash“. Ši informacija gali būti naudojama, pavyzdžiui, geografiniam taikymui (pvz., apie laisvas darbo vietas Amsterdame žmonėms iš Amsterdamo ) arba, pavyzdžiui, skelbimams pagal svetaines, kuriose lankėtės anksčiau (pvz., maisto gaminimo skelbimai, jei lankotės daug maisto gaminimo svetainių)

DoubleClick DART slapukai

Taip pat gali būti, kad „Google DoubleClick“ reklamai rodyti naudoja DART slapukus. Šie slapukai įdedami, kai lankotės svetainėje, kurioje naudojami „Google DoubleClick“ skelbimai (įskaitant kai kuriuos „Google Adsense“ skelbimus). Šis slapukas naudojamas reklamai, atitinkančiai lankytojo pageidavimus, rodyti (taikymas pagal pomėgius).

Rodomi skelbimai gali būti susiję su svetainėmis, kuriose lankėtės anksčiau. Pavyzdžiui, jei lankėtės svetainėse apie muzikos koncertus, vėliau nesusijusioje svetainėje, pvz., futbolo svetainėje, galite matyti muzikos koncertų skelbimus. DART naudoja tik informaciją, kurios negalima atsekti iki asmeninės informacijos. Ji nesaugo jokios asmeninės informacijos, tokios kaip vardas, pavardė, adresas, banko numeriai ir kt.

Galite atsisakyti šios paslaugos prenumeratos kitame puslapyje. http://www.google.com/privacy_ads.html

Svetainės analizė

Šioje svetainėje naudojamos statistikos programos, tokios kaip Google Analytics, žiniatinklio analizės paslauga, kurią teikia Google Inc. („Google“). „Google Analytics“ naudoja „slapukus“ (mažus tekstinius failus, patalpintus jūsų kompiuteryje), kad padėtų svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudojasi svetaine. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perkelta į „Google“ ir saugoma JAV serveriuose.

„Google“ naudoja šią informaciją, kad galėtų sekti, kaip jūs naudojatės svetaine, rengti ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės operatoriams ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu. „Google“ gali pateikti šią informaciją trečiosioms šalims, jei „Google“ yra teisiškai įpareigota tai padaryti, arba tiek, kiek šios trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ vardu. „Google“ nesujungs jūsų IP adreso su kitais „Google“ turimais duomenimis. Jūs galite atsisakyti slapukų naudojimo pasirinkę atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad tokiu atveju jums gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad „Google“ tvarkytų informaciją aukščiau aprašytu būdu ir tikslais.

Išjungti slapukus

Galite pasirinkti išjungti šiuos slapukus savo naršyklėje arba, pavyzdžiui, per ugniasienę, pvz., „Norton Internet Security“. Tai gali turėti įtakos šios svetainės naudojimui ir ypač sąveikai su svetaine. Tai gali, pavyzdžiui, neleisti jums prisijungti prie forumų ar vartotojų paskyrų.

Ištrinti slapukus nėra prasmės. Kai kitą kartą lankotės svetainėje, sukuriamas naujas slapukas.