Geriausios liekninančios piliulės 2024 metais

gegužės 2024
8

Jei kada nors norėjote numesti svorio, tikriausiai esate pagalvoję apie dietinių, svorį mesti padedančių piliulių pirkimą. Visgi beveik visi – tiek moterys, tiek vyrai, nori nors kiek pamažinti savo svorį. Galbūt jūs norite atsikratyti tos poros kilogramų prieš vasarai prasidedant, o galbūt jūs tiesiog norite numesti svorio tam, kad jaustis geriau ir užtikrinčiau.

Šiais laikais sukurta daugybė būdų padėti jums numesti svorio. Juk yra daug skirtingų rūšių dietų ir pratimų, kuriomis galite remtis.

Tiesa, daugeliu atvejų vien tik teisingos mitybos ar mankštinimosi gali neužtekti. Tam ir yra skirtos dietinės piliulės, sukurtos padėti jums numesti svorio.

Tikriausiai, jums galvoje dabar iškilo klausimai:

„Kas, jei tai žalinga mano sveikatai?”

„O jeigu jos nesuveiks?”

Šis straipsnis yra skirtas jums parodyti, kodėl jūs neturėtumėte baimintis dietinių piliulių. Taip pat mes pateiksime sąrašą geriausių šiuo metu parduodamų piliulių. Sąrašas sudarytas remiantis asmenine ir kitų patirtimis. Skaitykite toliau, jei norite jį sužinoti!

Efektyvios dietinės piliulės

Rinkoje yra daugybė liekninančių piliulių rūšių. Kai kurios iš jų yra pilnos šlamšto ir visiškai neveikia. Deja, tokių piliulių yra dauguma. Jei jūs vartojate BLOGAS dietines piliules, jus rizikuojate savo sveikata.

Būtent dėl to tinkamas atsirinkimas ir peržiūra yra labai svarbu prieš perkant liekninančias tabletes. Kas žino – galbūt jūs nežiniomis nusipirksite sveikatai kenkiančias piliules.

Taigi, kuri rūšis sveikų dietinių piliulių iš tiesų veikia?

Rūšys, iš tiesų padedančios jums sulieknėti dažniausiai veikia šiais trimis būdais:

 • MAŽINA APETITĄ: jus jaučiatės pilnesni.
 • SUMAŽINĄ PASISAVINIMĄ: Riebalai pasisavinami lėčiau.
 • PADIDINA METABOLIZMĄ: Jūs sudeginate daugiau riebalų.

Iš tiesų veikiančios piliulės dažniausiai yra iš augalinės ar kitos natūralios kilmės produktų.

Top 5 liekninančios piliulės

Visos geriausios dietinės piliulės yra surašytos lentelėje apačioje pagal kokybę ir efektyvumą. Kodėl taip? Mes manome, jog kokybė yra daug svarbesnė už kainą. Aukštos kokybės dietinė piliulė yra geriausias būdas sveikai numesti svorio.

Įspėjimas: Visi mūsų Top 5 sąraše esantys papildai jame atsirado pagal mokslinių tyrimų ir mūsų klientų suteiktus duomenis. Mes negalime garantuoti rezultatų, minimų straipsnyje. Rezultatas priklauso nuo kiekvieno žmogaus atskirai.
Nr.VardasEfektyvumas
1All Day BurnPer 5 savaites numesti 6-15 kg
2Keto ActivesPer 5 savaites numesti 5-12 kg
3Fast Burn ExtremePer 5 savaites numesti 5-10 kg
4PiperinoxPer 5 savaites numesti 4-9 kg
5Grean Tea ExtractPer 5 savaites numesti 2-4 kg

1. All Day Burn

Būdami asmeniniais treneriais ir dietologais, mes visada ieškome naujų papildų mūsų klientams pagelbėti. Geriausios mūsų bandytos liekninančios piliulės yra All Day Burn.

All Day Burn

Šiose piliulėse yra patys efektyviausi liekninantys elementai: Indiškų dilgelių, žaliosios arbatos, karčiojo apelsino, paprikos, briaunotosios garcinijos ekstraktai, kafeinas, vitaminas B6 ir chromas.

Tyrimai teigia, jog su All Day Burn per savaitę galima numesti apie 2-3 kg. [1] [2].

All Day Burn paskatins hormonus, deginančius riebalus. Šios piliulės yra vienas populiariausių liekninančių papildų visame pasaulyje.

Kadangi šios tabletės sulaukė daug dėmesio iš mokslininkų ir spaudos, mes patys nusprendėme pažiūrėti, ar tai padės liekninantis.

Įspėjimas: All Day Burn piliulės yra labai agresyvios. Pasirinkite Keto Actives, jei jums geriau būtų lėtesnis ir nuosaikesnis svorio metimas.

All Day BurnPer savo aštuonių mėnesių trukmės kelionę po Aziją priaugau 24 kg. Buvau įsitikinęs, jog All Day Burn padės jo atsikratyti. Kaip dietologas, aš jau ankščiau buvau daręs tyrimų su šiom piliulėm.

Aš užsisakiau All Day Burn internetu. Pirkau 3 pakuotes, nes šiuo metu yra laikinas pasiūlymas. Jei jūs perkate tris pakuotes, dar tris gausite nemokamai. Jūs gausite šešias pakuotes iš viso, iš kurių 3 nemokamai. Siūlau pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir pasiimti papildomas pakuotes nemokamai, nes jos tikrai pravers.

Man padėjo tai, kad produkto įpakavimas labai paslaptingas, negalėjau net suprasti, kas yra pakuotės viduje, kai ji buvo atvežta kitą dieną.

3 mėnesius aš gėriau po 2 piliules kasdien, prieš pusryčius. Tai padėjo sumažinti mano alkį ir užkandžiavimą. Šiuo periodu, pavalgęs aš greitai pasijusdavau sotus. Aš jaučiau, jog mano kūnas degina riebalus. Per 3 mėnesius numečiau 22 kg.

Asmeniškai, numesti 22 kg per 2 mėnesius buvo šiek tiek per greitai. Pati būčiau norėjusi numesti po kilogramą per savaitę. Visgi viršsvorio turintiems klientams tai turėtų būti tobula išeitis. Dauguma mano apkūnių klientų numeta nuo 5 iki 16 kg per 5 savaites.

voor en na jasmijn
Mano prieš ir po

Su All Day Burn, jūs galite numesti svorio greitai ir efektyviai.

Santrauka:

 • Stipriausios dietinės piliulės
 • 100% natūralios ir sveikos
 • Sumažina apetitą ir padidina sotumo jausmą pavalgius. [3]
 • Padeda ilgiau gyventi. [4]
 • Sumažina kraujagyslių ligų tikimybę. [5]
 • Apsaugo jūsų smegenis. [6]
 • Degina riebalus. [7]
 • Prarasite 6-16 kg per 5 savaites.

All Day Burn kainas peržiūrėkite čia >>

2. Keto Actives

Tai yra geriausios dietinės piliulės tiems, kas nori greitai numesti svorio.

keto actives

Nuo 2019 metų, pagrindiniai šio produkto komponentai yra: linolo rūgštis, kafeinas, ašvagandos šaknų ekstraktas, kumino ekstraktas, laukinių mėtų ekstraktas, dilgelės šaknų ekstraktas, žaliujų kavos pupelių ekstraktas.

 • Naturalūs ingredientai
 • Sumažina apetitą ir alkį [8]
 • Padidina metabolizmą [9]
 • Degina riebalus. [10]

Moksliniai tyrimai patvirtina, jog Keto Actives tikrai gali padėti su svorio metimu [11].

Daug mano klientų sėkmingai naudojo Keto Actives piliules numesti daug svorio. Dauguma per 5 savaites numeta apie 5-12 kg.

Keto Actives kainas peržiūrėkite čia

3. Fast Burn Extreme

Fast Burn Extreme yra puikios svorį mažinančios piliulės. Jūs galite numesti svorio 100% natūraliu būdu.

Ingredientai Fast Burn Extreme yra sinefrinas ir briaunotoji garcinija.

 • Padeda sureguliuoti kraujo, cukraus ir cholesterolio kiekį. [15] [16]
 • Padeda kūnui numesti svorio. [17]
 • briaunotoji garcinija sumažina jūsų apetitą. [18]

Sinefrinas padeda sumažindami alkį ir apetitą [9] [10].  Miežiai taip pat padeda virškinimui.

Briaunotoji garcinija tapo labai populiari 2012 metais, kai Daktaras Ozas paskelbė ją kaip stebuklingą svorį mažinančią piliulę.

Daugybė tyrimų taip pat patvirtina tai, kad briaunotoji garcinija padeda su svorio metimu [22].

Nepirkite briaunotosios garcinijos iš vaistinės. Vaistinės labai dažnai parduoda versijas su labai mažu kiekiu, kurių pirkti neverta.

Fast Burn Extreme kainas peržiūrėti čia

4. Piperinox

Piperinox yra galingos dietinės piliulės. Šios piliulės turi vienus geriausių ingredientų, skirtų greitai efektyviai numesti svorio.

pipernox

 • Moksliškai patvirtintas efektyvumas.
 • Sumažina apetitą ir padidina sotumo jausmą pavalgius. [12]

Aktyvus ingredientai Piperinox yra Bioperinas®, cinamono, imbiero šaknies, karčiojo apelsino, paprikos, guarano sėklų ekstraktai ir chromas.

Bioperinas® yra patentuotas aktyvus ingredientas, sukurtas iš juodojo pipiro vaisiaus. Šis komponentas yra labai svarbus lieknėjimui. Bioperinas labai ryškiai padidina jūsų metabolizmą.

Piperinox yra tobulas būdas greitai ir natūraliai numesti svorio. Jis turi tiek daug naudos sveikatai, jog būtų galima parašyti visą atskirą straipsnį.

Piperinox kainas peržiūrėti čia.

5. Green Tea Extract

Penktosios piliulės mūsų sąraše yra Green Tea Extract piliulės.

Kas yra Žaliosios arbatos ekstraktas ir kaip jis padeda lieknėjimui? Ar tai tikrai veikia?

Green Tea Extract vienintelis ingredientas yra pats žaliosios arbatos ekstraktas.

Žaliosios arbatos ekstraktas turi daug kafeino ir antioksidantų, skatinančių metabolizmą ir taip leidžiančių numesti svorio [23] [24].

Nepirkite žaliosios arbatos dietinių piliulių vaistinėse, jos yra labai mažomis dozėmis.

Mes siūlome pirkti Green Tea Extract piliules iš Amazon, šios yra daug geresnės kokybės.

Green Tea Extract turi daug naudos sveikatai:

 • Degina riebalus [25]
 • Apsaugo jūsų smegenis.  [26]

Green Tea Extract kainas peržiūrėti čia.

Dažniausiai užduodami klausimai apie liekninančias piliules

Kas yra liekninančios piliulės?

Šios piliulės padeda numesti jums svorį. Šiais laikais jų galite rasti visur: vaistinėse ar internete. Taip pat yra daug dietinių piliulių, kurios gali būti jums žalingos. Todėl būkite atsargūs ir sužinokite, kurios piliulės yra geriausios.

Kaip jos veikia?

Piliulės turi komponentus, kurie užtikrina, jog jūs turėsiite mažesnį apetitą, sudeginsite riebalus, ir jausitės sotesni.

Ar liekninančios piliulės yra saugios?

Dauguma liekninančių piliulių yra saugios, tačiau neapsigaukite, nes galite nusipirkti ir žalingų.

Kaip pasirinkti teisingas piliules?

Jūs turėtumėte pasiteirauti savo gydytojo prieš stengiantis numesti svorio. Įmanoma, jog jūsų gydytojas gali išrašyti jums papildus, padėsiančius su svorio metimu.

 

Jasmin laisvai kalba lietuviškai. Jasmin yra registruotas mitybos specialistas, turintis patirties mitybos ir sveikatos srityse. Ji yra įgijusi mitybos ir sveikatos magistro laipsnį Vageningeno universitete ir tyrimų srityje. Laisvalaikiu Jasmin mėgsta treniruotis sporto salėje.

8 KOMENTARAI

 1. Ana Stankevičienė

  šiandien gavau All Day Burn piliules. Norėčiau sužinoti, kiek svorio su jomis galiu numesti. Aš norėčiau kuo greičiau numesti 13 kg.

  • Labas Ana,

   Sėkmės! Gerk daug vandens!

   • Ana Stankevičienė

    Sveiki visi,

    norėjau pranešti jums apie progresą. Po 5 savaičių jau pastebėjau aiškius pokyčius. Sujungusi liekninančias piliules su gera dieta, per šį laiką numečiau 12 kg! Aš labai laiminga! Tiems, kurie abejoja – tiesiog nusipirkite ir pabandykite. Jei liksite nepatenkinti galėsite atgauti pinigus iš gamintojo!

    Čia yra nuotraukos prieš ir po:https://imgur.com/a/ub8CFa4 (Negalėjau įkelti nuotraukos čia, todėl įkėliau kitoje svetainėje)

 2. Ačiū už šį puikų straipsnį! Aš pradėjau naudoti All Day Burn prieš 2 savaites. Aš jau numečiau 3,5 kg? Tikiuosi, jog tai tęsis, mano tikslas yra numesti 20 kg.

  • Labas Angelina,

   Aš džiaugiuosi dėl tavo rezultatų. Taip ir toliau!

 3. Labas Jasmin,

  Ačiū už rekomendacijas! All Day Burn išties veikia labai greitai! Aš numečiau 10 kg per 4 savaites.

  Tiesa, produktas yra brangokas, bet vertas kiekvieno euro.

  • Labas Zita,

   All Day Burn liekninančios piliulės išties veikia efektyviai ir yra vertos kainos. Džiaugiuosi girdėdama, kad jums jos suveikė.

 4. Neseniai pradėjau vartoti All Day Burn piliules ir jos veikia puikiai. Baigėsi naktinėjimai prie šaldytuvo ir jaučiuosi visiškai sotus, pavalgęs pusryčius. Stipriai rekomenduoju, jei norite numesti svorio greitai ir sveikai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here