Keto Actives apžvalga: Ar tai tikrai veikia?

sausio 2022
13
Įspėjimas: Nepakliūkite netikroms svetainėms, „parduodančioms“ Keto Actives piliules už mažesnę kainą. Pirkite Keto Actives tik iš oficialaus puslapio.

Pastaruoju metu Keto Actives piliulės tapo labai populiarios. Tai nestebina, nes šios piliulės veikia puikiai.

Šiame straipsnyje mes aiškinamės, ar Keto Actives piliulės išties veikia taip gerai, kaip sakoma.

Taip pat galite pasidalinti savo patirtimi puslapio apačioje.

Kas yra Keto Actives?

keto actives sv

Keto Actives piliules sudaro patys geriausi natūralūs liekninantys ingredientai: briaunotosios garcinos, Indiškos dilgelės, žaliosios arbatos, karčiojo apelsino, paprikos ekstraktai ir chromas.

Šių ingredientų kombinacija siūlo daug liekninančių efektų.

 • Svorio numetimas [1] [2]
 • Greitas riebalų degimas [3]
 • Sumažina apetitą ir padidina sotumą. [4]
 • Padidina metabolizmą. [5]

Ar tai tikrai veikia?

Mūsų dažnai klausia: ar Keto Actives tikrai veikia? Trumpas atsakymas – taip.

Daug mokslinių tyrimų patvirtina tai, jog Keto Actives padeda numesti svorio. Šių ingredientų kombinacija suteikia didelį svorį mažinantį efektą.

Vartotojų patirtis taip pat įrodo, jog Keto Actives yra efektyvus. 96% vartotojų yra patenkinti rezultatais.

Laikinas pasiūlymas

Šiuo metu yra laikinas pasiūlymas. Jei jūs perkate tris pakuotes, dar tris gausite nemokamai.

action

Jūs gausite šešias pakuotes iš viso, iš kurių 3 nemokamai. Siūlau pasinaudoti šiuo pasiūlymu ir pasiimti papildomas pakuotes nemokamai, nes jos tikrai pravers.

Apsilankykite nuolaidų puslapyje >>

Pirkite Keto Actives

Jūs galite nusipirkti Keto Actives piliules iš oficialaus jų puslapio. Nepakliūkite netikroms svetainėms, „parduodančioms“ Keto Actives piliules už mažesnę kainą.

Aplankykite oficialų puslapį >>

Pirkimo proceso metu, jūs galite susimokėti iškart arba po gavimo.

Atvežimo kainos priklauso nuo jūsų pasirinkimo.

 • Kaina mokant atvežus = €12
 • Kaina mokant iškart (Credit Card or Paypal) = €8

Atvežimas Lietuvoje yra 1-2 dienos.(Esant dideliam Keto Actives poreikiui, šis terminas gali pailgėti) Pakuotė yra slapta, nieks nesužinos, ką pirkote.

Frequently Asked Questions

Kaip vartoti Keto Actives

Rekomenduojama dozė yra 2 tabletės kasdien. Gerkite su 300 ml vandens.

Ar moterys gali vartoti Keto Actives?

Taip, šis produktas yra skirtas ir vyrams, ir moterims.

Ar Keto Actives saugūs?

Tikrai taip! Keto Actives yra visiškai saugus ir efektyvus. Nėra jokių šalutinių poveikių.

Kaip greitai pasimato rezultatai?

Dauguma vartotojų rezultatus pamato per savaitę.

Jasmin laisvai kalba lietuviškai. Jasmin yra registruotas mitybos specialistas, turintis patirties mitybos ir sveikatos srityse. Ji yra įgijusi mitybos ir sveikatos magistro laipsnį Vageningeno universitete ir tyrimų srityje. Laisvalaikiu Jasmin mėgsta treniruotis sporto salėje.

13 KOMENTARAI

 1. Tai pačios geriausios liekninančios piliulės, kurias esu bandęs. Aš pradėjau prieš 2 mėnesius ir jau numečiau 15 kg.(Aš buvau stambi). Privalau pasakyti, jog tai tikrai yra stipri svorio metimo priemonė. Kartais jaučiuosi silpnai, tačiau tai greitai praeina.

  • Labas Larisa, ar vis dar turite tą pačią nuomonę?

   • Labas Fauste,

    Taip, aš vis dar turiu tokią pačią nuomonę apie Keto Actives. Aš jau numečiau 25 kg su gera dieta, tačiau nesportuodama. Aš nebesijaučiu silpnai ir jau antrą kartą užsisakiau Keto Actives. Manau, kad gali užtikrintai pabandyti!

 2. Seniau esu pirkęs kitas piliules kaip Black Latte ar XLS medical, iš kurių nei vienas nesuveikė(vėliau sužinojau, kad tai buvo apgavystė).

  Keto Actives buvo paskutinis šansas. Aš likau patenkintas! Produktas veikia puikiai. Jei suderinate Keto Actives su gera sportine rutina, jus galite greitai numesti 20 kg.

  Trumpai tariant, tikrai rekomenduoju!

 3. Sveiki, turiu klausimą.

  Aš naudoju Keto Actives jau 3 savaites. Šiuo metu numečiau 6 kg ir aš labai tuo džiaugiuosi. Kyla klausimas, ar svoris sugrįš baigus vartoti piliules.

  Jonas (41 metai)

  • Jasmijn Dijkstra

   Sveikas Jonai,

   numestas svoris negrįžta baigus vartoti papildus. Tiesa, reikia toliau palaikyti sveiką gyvenseną.

 4. Sveiki, noriu pasidalinti savo patirtimi. Aš užsisakiau Keto Actives gruodžio gale ir vartoju jas jau mėnesį. Šį produktą aš apjungiau su Atkinso dieta. Aš jau numečiau 7,5 kg. Aš esu be galo patenkinta rezultatais. Manau, tęsiu ir toliau.

  Ponai ir ponios, nepamirškite, jog Keto Actives piliules reikia apjungti su tinkama dieta. Rezultatai pasirodys labai greitai.

 5. Laba Jasmin,

  Aš užsisakiau perskaičiusi jūsų straipsnį. Aš negaliu rasti tokių puikių apžvalgų niekur kitur. Pamaniau, ar gali būti, jog šį straipsnį parašė kompanija? Taip pat niekur neradau pristatymo laiko, todėl norėčiau sužinoti, kaip greitai gavote savo užsakymą? Teigiate, jog numetėte 22 kg. Ar tai buvo sunku? Kiek pastangų prireikė? Labai smalsu, ar ir man tai suveiks. Aš esu 165 cm aukščio ir sveriu 71 kg. Sportuoju ir sveikiau valgau jau mėnesį bet nematau jokių rezultatų. Tikėjaus greitesnio proceso. Norėčiau išgirsti jūsų atsakymą.

  • Jasmijn Dijkstra

   Labas Elena,

   Savo piliules gavau per 2 darbo dienas. Tiesa, neseniai Keto Actives smarkiai išpopuliarėjo, todėl pristatymas gali būt ilgesnis. Aš išties numečiau 22 kg, tačiau reikėjo tinkamos dietos. Keto Actives padidina metabolizmą, sumažina alkį ir taip padeda turėti teisingą nusiteikimą laikytis sveikos rutinos.

   Tikiu, jog jos padės jums laikytis savo tikslų 🙂

  • Sveiki Elena, Ar pavyko išbandyti papildo veikimą? Pagarbiai

   • Sveikas Nojau,

    Taip, aš išbandžiau Keto Actives – jie veikia puikiai. Aš jau numečiau svorį nuo 71 iki 60 kg. Išties rekomenduoju visiems. Jei neveiks – galite išsiųsti atgal ir atgauti pinigus.

  • Iš kokio puslapio užsisakei papildus?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here